Uspešen teden naših tekmovalcev in tekmovalk

July 18th, 2016 by Aleš Leave a reply »

Igralke in igralci našega kluba so ta teden igrali izvrstno in dosegli odmevne uspehe. Na posamičnem in ekipnem državnem prvenstvu je Anže Leskovar postal podprvak z najboljšo rundo zadnji dan tekmovanja (-4). Kristjan Vojteh Burkelca je osvojil 4.mesto med mladinci do 16 let, ekipa v postavi Leskovar Anže, Kristjan Vojteh Burkelca in Marko Šporar je osvojila odlično 4.mesto. Med dekleti nas je zastopala le Kaja Teran, ki je osvojila 7.mesto v kategoriji U16.

Najmlajši so nastopili na MP Belgije U14 in v ekipi Slovenije sta nastopila 2 naša člana: Pia Babnik in Kristja Vojteh Burkelca. Pia je bila za malo prekratka, da bi ponovila lansko zmago in je osvojila odlično 2.mesto. Kristjan je osvojil 12.mesto in ekipa Slovenije 6.mesto. Med posamezniki sta nastopila še Jaka in Žiga Babnik in se uvrstila v zadnjo tretjino nastopajočih in bila z 10 leti najmlajša udeleženca.

Verjetno največji mednarodni uspeh v zadnjem obdobju je dosegla Pia na profesionalnem turnirju CitizenGuard Letas z 18.mestom med 124 profesionalkami. Med nastopajočimi je bilo več 10 igralk Ladies European Toura, 2 letošnji udeleženki olimpijskih iger, 2 izmed top 10 amaterk na svetu…. Uradne rezultate najdete na povezavi Belgijske zveze: